Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу (А.С. Макаренко)

Наші новини

Всі новини

Колектив

Зменшити текст    Збільшити текст

 

Адміністрація

Колектив

Завідувач
Панченко Лариса Олексіївна
На чолі ПДНЗ (я/с) № 80 з 1993 року
Заслужений працівник освіти України,
Відмінник освіти України,
автор  моделі естетичного виховання дітей
дошкільного віку«Дитина. Гармонія. Світ»

Колектив

Вихователь-методист 
Афанасьєва Наталія Пилипівна
«Спеціаліст вищої категорії»

 Колектив

Практичний психолог
Шишкіна Марина Анатоліївна
«Спеціаліст другої категорії»

 Колектив  Завідувач господарством
 
Кущ Оксана Анатоліївна
 

 

Вихователі

 

Колектив Бурко Олена Олексіївна
«Спеціаліст вищої  категорії»,  
фахівець з еколого-природничого
виховання дітей дошкільного віку
Колектив Гавриленко Тетяна Іванівна
«Спеціаліст вищої категорії»,
звання «Вихователь-методист»,
має узагальнений досвід роботи
з патріотичного виховання
та розвитку мовлення дітей
засобами музейної педагогіки
Колектив Драюк Світлана Анатоліївна
«Спеціаліст вищої категорії»,
звання «Вихователь-методист»,
має узагальнений досвід роботи
з формування правильної звуковимови
у дітей дошкільного віку
Колектив Клюшник Ірина Вікторівна
«Спеціаліст вищої категорії»,
звання «Вихователь-методист»,
має  узагальнений досвід роботи
з сенсорного розвитку дітей,
керівник гуртка «Лицедії»
Колектив Сахно Ірина Петрівна
«Спеціаліст вищої категорії»,
звання «Вихователь-методист»,
має узагальнений досвід роботи
з пізнавального розвитку
та патріотичного виховання
дітей дошкільного віку
 Колектив Бутко Тетяна Федорівна
«Спеціаліст першої категорії»,
фахівець з нетрадиційних підходів
до організації художньо-продуктивної
діяльності дітей дошкільного віку
Колектив Гаєвська Марина Сергіївна
«Спеціаліст першої категорії»,
фахівець з національно-патріотичного
виховання дітей засобами
музейної педагогіки
Колектив Лосєва Світлана Анатоліївна
«Спеціаліст першої категорії»,
має досвід з мовленнєвого
розвитку дітей переддошкільного віку
 Колектив Шинкарьова Юлія Анатоліївна
«Спеціаліст першої категорії»,
має досвід роботи
з логіко-математичного розвитку
дітей дошкільного віку
Колектив Дзюбан Лариса Григорівна
«Спеціаліст другої категорії»,
фахівець з розвитку
мовлення дітей
засобами коректурних таблиць
Колектив

Недоруб Ярослава Олександрівна
 «Спеціаліст другої категорії»,
має досвід з навчання
дітей дошкільного віку
читанню за методикою М.Зайцева

Колектив Сябро Олена Олексіївна
«Спеціаліст другої категорії»,
має досвід з мовленнєвого
розвитку дітей переддошкільного віку
Колектив  Вікулова Олена Михайлівна
Має досвід  щодо організації
художньо-продуктивної діяльності дітей
 Колектив

 

Валюх Ярина Василівна

Колектив Даниленко Інна Анатоліївна
Фахівець з гендерного виховання
 Колектив Козак Катерина Андріївна
Фахівець з нетрадиційних
підходів  до організації
художньо-продуктивної діяльності дітей
 Колектив

 

Пасішніченко Євгенія Олександрівна

 Колектив Прийдак Алла Миколаївна
Має досвід
з гармонійного розвитку дітей 
Колектив Супруненко Катерина Олегівна
Широко використовує
методику Глена Домана для навчання
читанню дітей переддошкільного віку
 Колектив Філімонова Тетяна Іванівна
Має досвід
з навчання дітей дошкільного віку
читанню за методикою М.Зайцева
 

 

Музичні керівники 

 

Колектив Музичний керівник
Цьова Наталія Олександрівна
«Спеціаліст вищої категорії»,
має досвід роботи з розвитку
музичних здібностей
та патріотичного виховання дітей
   
 

 

Помічники вихователя

 

Бойко Помічник вихователя
Бойко Аліна Григорівна
 Колектив  Помічник вихователя
 
Голінько Алла Володимирівна
 Колектив  Помічник вихователя 
Джунь Наталія Дмитрівна
 Колектив  Помічник вихователя 
Кіпяткова Ірина Іванівна
Колектив Помічник вихователя
Мізик Оксана Євгенівна​
 Колектив  Помічник вихователя 
Міщанін Тетяна Вікторівна
Колектив Помічник вихователя
Москаленко Тетяна Володимирівна ​
 Колектив  Помічник вихователя 
Ніколаєць Зоя Тарасівна
 Колектив  Помічник вихователя 
Олексієнко Олена Миколаївна
 Колектив  Помічник вихователя 
Попович Вікторія Василівна
 Колектив  Помічник вихователя 
Силка Олена Сергіївна
 

 

Медичні працівники

 

Колектив Старша медична сестра
Олефір Олена Іванівна
Колектив  Старша медична сестра 
Свириденко Надія Сергіївна
 

 

Працівниці пральні

 

 Колектив  Машиніст з ремонту
та прання білизни
Бабик Галина Леонідівна
 Колектив  Кастелянка 
Ребро Жанна Миколаївна
 

 

Працівниці харчоблоку

 

 Колектив  Шеф-кухар 
Ан Наталія Іванівна
 Колектив  Кухар 
Бурдюг Наталія Анатоліївна