10 вересня в садочку пройшов День відкритих дверей

З метою популяризації діяльності дошкільного закладу, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців, 10 вересня в закладі був проведений День відкритих дверей.

Дитячий садок радо зустрів маленьких гостей та їхніх батьків, створивши можливості для спілкування, обговорення різних питань. Робота педагогічного колективу була спрямована на виконання запланованих заходів, які дали можливість всебічно ознайомити батьків з умовами перебування дітей у дошкільному закладі, переглянути організацію навчально-пізнавальної діяльності, режимних моментів, гурткової роботи.

Вихователі та діти займалися звичними справами: проводили бесіди та спостереження, ранкову гімнастику, заняття з навчання грамоти, художньо-естетичного, пізнавального та фізичного розвитку, снідали та обідали. Всі заходи відбувалися в ігровій формі. Батьки також мали змогу брати безпосередню участь в освітньому процесі та отримати консультації за запитом, поспілкуватися з керівниками гуртків.

Батьки ознайомилися з організацією харчування дітей. Несподіванкою для гостей стала демонстрація страв дитячого столу.

Завершився день відкритих дверей зустріччю батьків та завідуючої закладу Ларисою Олексіївною Панченко, яка розповіла про організацію освітнього процесу в садочку.

Підводячи підсумок проведеного заходу педагоги і батьки зійшлися на думці, що така форма роботи є ефективною і потрібною.

Батьківські збори