«Діти – наше майбутнє»

30 травня 2019 року у ПДНЗ № 80  відбулося свято «Діти – наше майбутнє», з нагоди святкування Міжнародного Дня захисту дітей.

Міжнародний день захисту дітей, що відзначають 1 червня, – це не лише свято для дітей, а особливий день, що нагадує суспільству про необхідність дотримання прав дитини, як однієї з головних засад формування гармонійної особистості, адже дитинство – чудова пора пізнання світу, розвитку і сподівань на світле життя.

Педагоги ПДНЗ № 80 організували для дітей і їхніх батьків веселе дійство з казковими героями, сюрпризами, піснями, танцями та конкурсами. Під кінець свята дітей і дорослих привітала завідувач закладу, Панченко Л.О., яка побажала усім миру, добра, благополуччя та щоб мрії всіх дітей втілилися в життя, щоб вони були здоровими, щасливими та успішними.

День захисту дітей.