Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу (А.С. Макаренко)

Наші новини

Всі новини

Дітям про безпеку на вулиці

Зменшити текст    Збільшити текст

Сучасний світ живе бурхливим стрімким життям. Вулицями мчать автомобілі та автобуси, тролейбуси та трамваї. Щоденно в Україні під колесами автомобілів гине одна дитина і зазнають пошкоджень більше десяти.

Розповісти дітям про значення дорожніх знаків, особистим прикладом привчити їх з раннього дитинства поважати і дотримуватися Правил дорожнього руху – це, преш за все, обов’язок дорослих.

Ми пропонуємо познайомитися з книгами, які допоможуть навчити дитину безпечній поведінці на вулиці. Ці книги в доступній формі навчать малечу правилам дорожнього руху для пішоходів. Діти дізнаються, як правильно ходити тротуаром, де гратися, як безпечно переходити проїзну частину, як поводитися в громадському транспорті та на зупинці, познайомляться з дорожніми знаками, дорожньою розміткою та світлофором.

Книги

 

 Правила дорожнього руху для малят / авт.-упоряд. В. П. Товстий. – Харків : Промінь, 2013. – 63 с. : іл.

Що таке проїзна частина дороги, що таке тротуар та узбіччя, як безпечно перейти дорогу, де можна кататися на велосипеді? Про все це дізнаєтесь, прочитавши книгу та погравшись в різні ігри на її сторінках.

 

 

Книги

Братчук О. Правила дорожнього руху для дітей / О. Братчук ; мал. Г. Павленко. – Київ : Торсінг плюс, 2005. – 61 с. : іл.

«В автобусі, в трамваї, в тролейбусі, в таксі дотримуватись правил повинні ми усі», - такими веселими віршами автор книги навчає читача ввічливої і безпечної поведінки на дорозі, у різних видах транспорту.

Книги

 

Уроки безпеки для малюків / іл. М. Ф. Коршунова. – Донецьк : Кредо, 2012. – 63 с. : кольор. іл.

Світлофор, дорожній знак, перехід і «зебра»… В цих мудрованих словах допоможе розібратися яскрава книжечка, яка навчить читача безпечній поведінці на вулиці та в побуті.