Дітям про безпеку на вулиці

Сучасний світ живе бурхливим стрімким життям. Вулицями мчать автомобілі та автобуси, тролейбуси та трамваї. Щоденно в Україні під колесами автомобілів гине одна дитина і зазнають пошкоджень більше десяти.

Розповісти дітям про значення дорожніх знаків, особистим прикладом привчити їх з раннього дитинства поважати і дотримуватися Правил дорожнього руху – це, преш за все, обов’язок дорослих.

Ми пропонуємо познайомитися з книгами, які допоможуть навчити дитину безпечній поведінці на вулиці. Ці книги в доступній формі навчать малечу правилам дорожнього руху для пішоходів. Діти дізнаються, як правильно ходити тротуаром, де гратися, як безпечно переходити проїзну частину, як поводитися в громадському транспорті та на зупинці, познайомляться з дорожніми знаками, дорожньою розміткою та світлофором.

Книги

Правила дорожнього руху для малят / авт.-упоряд. В. П. Товстий. – Харків : Промінь, 2013. – 63 с. : іл.

Що таке проїзна частина дороги, що таке тротуар та узбіччя, як безпечно перейти дорогу, де можна кататися на велосипеді? Про все це дізнаєтесь, прочитавши книгу та погравшись в різні ігри на її сторінках.

Книги

Братчук О. Правила дорожнього руху для дітей / О. Братчук ; мал. Г. Павленко. – Київ : Торсінг плюс, 2005. – 61 с. : іл.

«В автобусі, в трамваї, в тролейбусі, в таксі дотримуватись правил повинні ми усі», - такими веселими віршами автор книги навчає читача ввічливої і безпечної поведінки на дорозі, у різних видах транспорту.

Книги

Уроки безпеки для малюків / іл. М. Ф. Коршунова. – Донецьк : Кредо, 2012. – 63 с. : кольор. іл.

Світлофор, дорожній знак, перехід і «зебра»… В цих мудрованих словах допоможе розібратися яскрава книжечка, яка навчить читача безпечній поведінці на вулиці та в побуті.