Дітям - про Різдво

Різдво-2019

Різдвяні свята – найкрасивіша зимова казка. Вона приходять до людей морозної ночі, у світлі зірок і гучному співі хору. На землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Малюки співають колядки, щедрівки, розгортаючи Різдвяне святкове дійство.

10  січня 2019 року ПДНЗ № 80 разом із Полтавською бібліотекою-філією № 13 провели театралізоване дійство «Різдвяний вертеп». Діти старших груп із задоволенням взяли в ньому участь, декламували вірші.

А потім вихованці мали змогу переглянути книжечки з тематичної полиці «Різдвяна ніч стукає у віконце», яку представили бібліотекарі, послухати оповідки про народні звичаї та традиції.

Діти отримали невичерпне задоволення та радість!

Різдво-2019