Город на підвіконні

Домашній город на підвіконні дарує радість усім – від наймолодших до найстарших. Для дорослих – це можливість побалувати сім'ю свіжою зеленню, а для дітей – можливість спостерігати за цікавим природним процесом і брати в ньому участь.

Город на підвіконні сприяє розвитку допитливості і спостережливості дітей, допомагає краще пізнати життя рослин. А безпосереднє живе спілкування з рослинами формує в них уміння радіти красі вирощених рослин та результатам своєї праці.

Поради для дорослих:

1. Обирайте велике за розміром насіння, яке швидко росте. Чудово підійде квасоля, гарбуз або огірок.

2. Хороша ідея посадити зелень, яку потім можна додавати до їжі: цибуля, кріп, салат, мікрозелень.

3. Якщо вдасться, обирайте горщик із прозорого матеріалу. З ним дитина зможе спостерігати за розвитком коріння рослини, а це не менш цікавий процес, аніж поява пагінців.

4. Не саджайте в один горщик різні рослини: багато городніх культур не поєднуються одна з одною.

5. Насіння висаджуйте в гарно зволожений ґрунт на невелику глибину, ємність накривайте поліетиленовим пакетом. Сходи поливаються теплою водою за потребою.

6. Творчо декоруйте город, використайте фантазію та особисті уподобання.

Праця                               Праця