«Happy Мяу для Мурчика»

Коти й собаки в численних притулках України потребують любові, підтримки й турботи. Способів допомогти їм – дуже багато, і кожен може обрати найдоступніший для себе. Якщо ви дійсно любите тварин, ви можете піклуватися про них навіть на відстані або під час коротких візитів.

З 18 лютого по 1 березня 2019 року в ПДНЗ № 80 в рамках проекту «Біоетика» проведено Всеукраїнську благодійну акцію «Happy Мяу для Мурчика». Діти та дорослі збирали корм, ліки та крупи для собак і котів, що перебувають у місцевих притулках. За результатами акції до притулків було передано 30 кг круп, 27 кг сухого корму, шампуні, ліки, антипаразитарні засоби та ін.  Усі зібрані речі були передані волонтерам Полтавської обласної благодійної організації «Центр захисту живої природи «Юний європеєць».

Aktsyia

UkazУсі бажаючі можуть приносити допомогу для мешканців притулку за адресою:

м. Полтава, вул. Петра Юрченка, 3 («Міжнародна дитяча школа «Юний європеєць»).

Телефон для довідок: (0532) 65-54-43.

За цією ж адресою або телефоном можна дізнатися всю необхідну інформацію щодо процедури обрання і взяття додому мешканця притулку.

Варто пам’ятати, що надійним другом може стати не лише чистопородна тварина!