ІІІ Всеукраїнське заняття доброти

Yrok dobroti

01 березня 2021 року педагоги і вихованці ДНЗ (я-с) № 80 «Червона гвоздика» долучилися до проведення ІІІ Всеукраїнського заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин в рамках освітньо-виховного проєкту, започаткованого благодійною організацією «Благодійний фонд "Щаслива лапа"» (Нарру Раw).

Заняття доброти було проведено в усіх дошкільних групах. З метою виховання дбайливого ставлення до тварин вихователі провели з дітьми бесіди, ігри, продемонстрували відеоролики. Малята в ігровій формі пригадали правила догляду за домашніми улюбленцями та правила поведінки з безпритульними тваринами, закріпили знання про те, що тільки ми є відповідальними за тих, кого приручили.

Заняття доброти – це можливість ще раз нагадати кожному з нас про відповідальність  за  домашніх  тварин, які для багатьох стали  справжніми членами сім’ї.

Yrok dobroti