Калейдоскоп новорічних справ наших малят

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує казка і світла магія. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.
  Вже традиційно вихованці ПДНЗ № 80 беруть участь у відкритті новорічної ялинки Київського району (Новорічний майданчик м-ну Половки), що в цьому році відбулося 20 грудня.
  Дітвора шалено раділа чудернацьким винаходам професора Чудікова, непередбачуваності Мухомора та чарівності Зубної феї, веселощам Діда Мороза.

Новорічний калейдоскоп-2019

З 20 по 28 грудня у садочку пройшли Новорічні ранки всіх вікових груп. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід (музичні керівники Цьова Н.О., Кунич В.В.) створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження у дітей та батьків.

Новорічний калейдоскоп-2019

Новорічна феєрія, святість різдвяного вечора... Для кожного з нас – це одні з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шурхотять обгортки від цукерок, а серце завмирає від солодкого очікування сюрпризів...