Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу (А.С. Макаренко)

Наші новини

Всі новини

«Культура добросусідства» - для всіх і для кожного!

Зменшити текст    Збільшити текст

21-23 січня 2021 року відбулася VIII Всеукраїнська робоча нарада з питань апробації і впровадження курсу «Культура добросусідства», яка проводилась Інформаційно-дослідним центром «Інтеграція та розвиток» у співпраці з Міністерством освіти і науки України в рамках проєкту «Promotion the development of active citizenship, tolerance and understanding in educational institutions and communities of  Ukraine”, що підтримується Посольством Королівства Норвегії в Україні.

Активну участь у нараді взяли педагоги ПДНЗ (ясла-садок) № 80 «Червона гвоздика» та ПДНЗ № 78 «Пізнайко». В ролі спікерів виступили методисти  Афанасьєва Н.П. та Несторова І.І., практичний психолог Шишкіна М.А., які познайомили учасників заходу з ідеями та напрацюваннями впровадження програми «Український віночок. Регіон» безпосередньо в своїх закладах.

Цього року вперше нарада відбулася в он-лайн режимі, що не завадило їй бути інформативною, цікавою і плідною. Географія учасників (майже всі регіони країни), як і масштаби результатів діяльності команди проєкту, дійсно, вражають. «Культура добросусідства» об’єднує Україну!

"Культура добросусідства"

"Культура добросусідства"

"Культура добросусідства"