Літературні обрії дитинства

5 березня 2019 року бібліотекарі  бібліотеки-філіалу  № 13 організували для дітей пересувну книжкову виставку «Літературні обрії дитинства». Виставка мала три розділи: «Відгадай, з якої казки», «На острові загадок», «Віршики твого дитинства».

Мета наочного заходу полягала в ознайомленні вихователів, дошкільнят та їхніх батьків з дитячою літературою, наявною в бібліотеці, привчанні до читання та бережного ставлення до книги.

У свою чергу, вихованці старшої групи «Соняшник» (вихователі Гаєвська М.С., Пасішніченко Є.О.) привітали бібліотекарів із Міжнародним днем жінок та подарували чудові поробки.

Виставка