Майстерня Діда Мороза

18 грудня, з легкої руки завідуючої Панченко Л.О., ПДНЗ № 80 перетворився на Майстерню Діда Мороза, де завзято порядкували його спритні помічники – педагоги Афанасьєва Н.П., Валюх Я.В., Оніщенко С.В. та Шинкарьова Ю.А.

Цей захід мав на меті не лише виготовлення новорічних сувенірів, а, насамперед, залучення батьків та дітей до активних,  змістовних форм проведення дозвілля, виховання культури поведінки та спілкування в процесі спільної діяльності.

І помічники Діда Мороза впоралися з усіма завданнями: проявивши творчу активність навчили присутніх новим видам рукоділля. Батьки та діти стали авторами чудових новорічних подарунків, прикрас, сніжинок, листівок, композицій.

За цікавою справою та дружнім спілкуванням, час минув непомітно. Спільною роботою залишилися задоволені всі – і батьки, і дітлахи, і педагоги!

Майстерня Діда Мороза