Шануймо традиції

Зима багата на свята. І відкриває зимовий святковий календар одне із найулюбленіших свят дітлахів – День Святого Миколая.

Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях до нас приїжджає Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним – різку, нагадуючи, що потрібно гарно поводитися, поважати старших.

З нетерпінням чекали на Чудотворця і вихованці нашого садочка. Історія була б не повною, якби не з'явилася бешкетна Баба Яга (Козак К.А.), приговорюючи, що подарунки вона забере собі, бо діти їх не заслужили. Але на допомогу дітям прийшов їхній улюблений казковий персонаж Лунтик (Лосєва С.А.). Разом з ним малята всі дружно покликали Миколая (Силка О.В.), який і врятував їх від Яги-бешкетниці. А далі були ігри, танці, розваги і, звичайно, щедрі гостинці від Миколайчика!

Миколайчик