Виховуючи дітей, ми виховуємо майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу (А.С. Макаренко)

Наші новини

Всі новини

Участь у ХІ міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

Зменшити текст    Збільшити текст

4-6 серпня 2020 року ДНЗ (я-с) № 80 «Червона гвоздика» взяв участь у Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яку організувала і провела Компанія «Виставковий Світ» за підтримки й участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Цього року за результатами проведення конкурсу в рамках виставки:

  • заклад нагороджено Золотою медаллю в конкурсі наукових розробок за тематичною номінацією: «Компетентнісний підхід – основа якості змісту освіти»;
  • завідувачку Панченко Л.О. нагороджено почесною грамотою за активну участь у розвитку сучасної національної системи освіти;
  • колектив закладу відзначено дипломом за участь у презентації досягнень модернізації національної освіти;
  • доповідачам Панченко Л. О. та Шинкарьовій Ю. А. видано сертифікати за проведення презентації «Сто і одна ідея для дитячої творчості».

Нагадаємо, що Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю програми, що охоплює найбільш актуальні питання в контексті модернізації галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок національної освіти, міжнародним представництвом і кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Це – унікальний професійний майданчик, де презентуються досягнення освітньої реформи, інновації та наукові розробки, новітні методики, ефективні освітні технології, дидактичні засоби, авторські освітні проєкти та ін.

Виставка - 2020.

Виставка - 2020.

Виставка - 2020.

Виставка - 2020.

Виставка - 2020.